Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Egzamin gimnazjalny 2010. Test humanistyczny (pytania, odpowiedzi, arkusze - Operon)

Utworzony przez Chłop Polski, 13 stycznia 2010 r. o 12:55
~kinga~;P napisał:
nawt dobrze że nie było...ale w kwietniu z to będzie ...;/
Kurde ludzie nie wiadomo czy będzie trudniejszy, nasza pani z polskiego powiedziała, że w gimnazjum nie ma żadnej tezy, tak jak w podstawówce, że jeśli próbny trudny to oficjalny łatwy i na odwrót.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
klara napisał:
Wydaje mi sie ze uznaja Ci to ;D
Nie uznają ci tego do 1 błędu ort. 3 interpunkcyjnych i 3 językowych w rozprawce za to lecą punkty tak że w tym t ona pewno polecą. Z historii przecież było, TEKST I "HISTORIA PIENIĄDZA" czytanie ze zrozumieniem w tym no ale to dla niektórych za trudne (fucked sanawa bitches ) Pozdrawiam, jutro już tu lepiej nie piszcie głupot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Głupio, że temat rozprawki był z wyrazem NIE, bo można było się poplątać.. U was też niektórzy wychodzili z sali po godzinie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kurcze napisałam, że Balladynę napisał Mickiewicz (w rozprawce)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no u nas niestety beda oceniane ;/ a w 2 i 1 klasie testow takich nie mielsimy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
u mnie jedna osoba wyszla po godzinie. Ja osobiście wyszlam z 10 min przed końcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
edith^^ napisał:
dzieciaki! proszę was nie błaznijcie sie w ten sposób! jak to miało być trudne to co wy ??? na samych dwójkach w szkole jedziecie??? no juz bez przesady... ten dzisiaj to był akurat najłatwiejszy probny egzamin z jakim sie spotkałam....
Może to co dla Ciebie jest łatwe dla innych nie jest, nie każdy ma taką samą wiedze. Ty za to możesz leżeć na matmie ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
viget co ty za przeproszeniem pieprzysz? bo nie rozumiem, jak sa otawrte i nie wypracowanie albo uzytkowa forma wypowiedzi to punktow nie odejmuje za bledy, liczy sie to co czy jest zgodne z poleceniem i czy dobrze, sprawdz sobie cholera jasna w punktacji testow...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mimo tego że jade na 2 i 3 z przedmiotów humanistycznych to ten test akurat jak dla mnie był łatwy :)Po rozmowie z "kujonami klasowymi" to mniej więcej wszystko miałem podobnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja wyszłam z dwie minuty przed końcem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a co zaznaczyliście w tym zadaniu , czego uczy zachowanie scrooge czy jakoś tak ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisałam że należy się kierować dobrem innych ludzi..coś takiego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja oczywiscie wyszłam jakieś 10 min przed końcem ale na koniec zostawiłam sobie rozprawkę i nie miałam pojecia czy zdąże.. napisałam i zostało mi nawet te 10 min., jak juz wczesniej pisałam tyle że miejsca na rozprawke prawie mi zbrakło.. każda osoba czytająca moją prace (rozprawke) bez zarzutu moze mnie podejrzewać o jakąś ułomność czy coś.. takich głupot jeszcze nigdy nie pisałam.. ;D nawet nie wiedziałam że sie da coś takiego hehe. ;d ale tak bez kiciora to padaka mogli dac wiecej miejsca. (i wiecej czasu)... hmm.. chociaż z tym czasem to nie bo na wf zdąrzyliśmy.. hehe ;d
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja rozprawke napisalem o zdrowiu ze nie mozna zastapic pieniedzmi, o scroogu i o skapcu Moliera. Tylko nie wiedzialem jak ten Molier mial na imie to wpisalem pierwsze co pszyszlo mi do glowy "E.Molier", a teraz patrze w necie to on nie mial imienia o.0 Jak zaznaczyliscie w tym obrazie, ze on jest jaki ? fantastyczny uproszczony ja zaznaczylem fantastyzny bo ziomek nog nie mial i nosy mieli spiczaste dzieci ale kolega mi pwoiedzial ze fantastyczny to musza byc jakies diabelki itp. wiec nie wiem ??? a pytanie do scroogea ze jak wyraza sie o nim autor obojetnie dezaprobata ? ja zaznaczylem dezaprobate a jak napisaliscie o tej zasadzie moralnej dla dzieci? ja napisalem "Powinno się nie kraść tego, co należy do innych osób. " Jak myslicie, bedzie dobrze ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten obraz jest uproszczony. Kolega ma rację co do tego fantastycznego, cechuje się fikcją jak np. smoki, jakieś takie szmery bajery. Co do Scooge'a, zaznaczyłam obojętność, przecież narrator gonie krytykował ani nie pochwalał. A dezaprobata oznacza ocenę negatywną... A ta zasada... nie mam pojęcia, bo sama nie wiedziałam co brać pod uwagęjako pierwsze. Poczekamy, zobaczymy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nauczycielka historii mówiła że to z wosu było bardizej wszystko, ten tekst to powiedziała że była historia pieniądza i nawet tą kartkę miała u siebie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kiedy będą te odpowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby ktoś podał mi odpowiedzi z humanistycznego była bym bardzo wdzięczna gg: 18799164
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Odpowiedzi są w Gazecie Wyborczej, a na stronie dziś o 15 będą -.-
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odpwoedzi z polskigo 1-d 2-b 3-b 4-c 5-a 6-d 7-b 8-a 9-c 10-a 11-d 12-b 13-a 14-d 15-c 16-d 17-c 18-b 19-a 20-b
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 8 z 11

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...